Dovolená na chatě – to letí!

Prohlédněte si místa kam vyrazit na dovolenou. V České republice je nepřeberné množství chat a chalup, které si můžete pronajmout. Preferujete stroze zařízenou chatu nebo luxusní roubenku, zcela jistě si vyberete. Chaty a chalupy v Česku jsou několik let již hitem. 

Proč zrovna na chatě?

Ubytování na chatě vám nabídne dostatek soukromí, kde můžete v klidu strávit v přáteli. A navíc většina chalup i jednoduchých chat je obklopena nádhernou českou přírodou. A tak si v nich budete připadat jako doma. Součástí chat a chalup k pronájmu je většinou zahrada, takže se nemusíte obávat o bezpečí svých dětí, ani reakcí ostatních rekreantů, pokud jsou děti při hře hlučnější. O dovolené na chatě lze říci, že je to dovolená bez omezení. Podívejte se na tři regiony, kde ji můžete prožít.

Adršpašsko, oblast dechberoucích skalních útvarů

Oblast Adršpašsko-teplických skal a přilehlé Broumovsko se těší oblibě milovníkům pěší turistiky i jízdy na kolech, ale zejména pak horolezcům a to nejen těm tuzemskými. Najdete tu bohatou síť turistických tras, cyklostezek, široké možnosti lezectví ve spárách pískovcových stěn, v zimě pak několik běžeckých tratí mezi skalami. Zdejší jedinečná příroda, historické památky, atrakce a zajímavosti jsou tu velkým lákadlem. Pro dovolenou si můžete vybrat například obec Dolní Adršpach, Teplice nad Metují či třeba Janovičky s krásným výhledem na celé Kladské pomezí.

Nabídka chat a chalup Adršpašsko

České Švýcarsko, kraj vyhlídek a magických skal

České Švýcarsko je ideálním místem pro milovníky přírody a turistiky. Oblast je protkána cestami vedoucími do světa bizarních skal, vyhlídek a zajímavostí. Její malebnost dokreslují roubenky a podstávkové domy a některé z nich se mohou stát vaším útočištěm. Objekty v duchu zdejší architektury na vás čekají v Jetřichovicích nedaleko Mariiny vyhlídky, v umělci oblíbené Kytlici, malebné Doubici, v blízkosti Pravčické brány a řadě dalších míst.

Nabídka chat a chalup České Švýcarsko

Orlické hory, od vrcholu Velké Deštné po peřejnaté údolí Divoké Orlice

Orlické hory s podhůřím nabízí pestrou škálu zajímavostí. Je mezi nimi pohádkové Jůlinčino údolí nedaleko Říček, okolí Šerlichu s Masarykovou chatou, peřeje Divoké Orlice u Zemské brány i historické památky a vojenské pevnosti. Severní hranice regionu se táhne mezi ČR a Polskem a tak lze pohodlně zamířit i k „sousedům“. Ubytovat se můžete například v Sedloňově nedaleko lyžařského střediska Deštné v Orlických horách i v samotném Deštném, v Říčkách, Olešnici či Orlickém Záhoří.

Nabídka chat a chalup Orlické hory

facebook twitter

Kde leží Libochovice?

Byli jste už…?

Hrad Házmburk leží nedaleko obce Klapý v regionu Libochovice. Hrad je známý také pod jmény Hazmburk, Klapý, Hanžburek, Zaječí hrad, Zajícův hrad nebo Hasenburg.

http://hazmburk.cz/

Líbí se Vám tento web?

Budeme rádi, jestliže na své stránky umístíte některý z připravených odkazů:

www.zameklibochovice.cz

Zámek Libochovice

Zámek Libochovice – raně barokní památka v krajině Poohří | Chaty a chalupy k pronájmu